Ja - Ala choć na przerwę zaraz się skończy
Ala- Nie ja zostanę w klasie.
Ja- Okej jak chcesz to przyjdź do ,mnie i Martyny.
Zadzwonił dzwonek wszyscy weszli do klas. Nagle Krystian krzyczy,, Ktoś schował moje książki nigdzie ich nie ma'' !!!!!!!! I zaczął płakać. Wszyscy szukali ich ale nigdzie ich nie było . Więc Pani się pyta kto wychodził z klasy ostatni . Cała klasa odpowiedział że Ala . Pani pyta się Ali :
Pani- Alu czy to ty schowałaś książki Krystianowi?!
Ala- Nie ja wyszłam z klasy i gadałam z Martyną . Wiktoria całą przerwie siedziała w klasie .
Pani - Alu wyjdź na chwile za drzwi Wiktoria chodź .
Pani - Wiktoria czemu schowałaś Krystianowi książki?!
Wiktoria- Ale ja byłam na przerwie i gadałam Martyną , tylko raz weszłam do klasy po Ale czy idzie na przerwę Martyna potwierdzi że z nią gadałam. Dobrze wyjaśnimy to jutro.
W następnym rozdziale dowiecie się kto ukradł książki.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz