Sprawa z książkami się nie wyjaśniła mama Krystiana kupiła mu nowe książki . Jutro jedziemy na zieloną szkołę idziemy do autobus i Szymon w pada na słup . Jedziemy i wszyscy śpią , Roksana prawie się porzygała . W końcu dojechaliśmy , ja byłam w pokoju z Martyną i Pauliną . Pierwszego dnia poszliśmy na plac zabaw . W środę pojechaliśmy na sale zabaw. W czwartek ostatni dzień była dyskoteka i myślałam że zostanę królową balu ale niestety został nią Paulina i Hubert. No i wracam, wszyscy się bardzo cieszą .
W następnym rozdziale druga klasa i nowa twarz
sobota, 11 maja 2013
Rozdział I : Pierwsza klasa
Wszystko zaczyna się w Jerzmanowej. Byłam w pierwszej klasie bawiłam się uczyłam . W poniedziałek normalnie przyszliśmy do szkoły usiedliśmy w ławkach uczyliśmy się czytać . Zadzwonił dzwonek w końcu przerwa jak ktoś chciał to mógł zostać w klasie wszyscy wyszli tylko Ala została. Ja gadałam z Martyną , Maciek z Szymonem i Hubertem a Ala cały czas siedział w klasie. Wiec poszłam i pogadać z Ala
Ja - Ala choć na przerwę zaraz się skończy
Ala- Nie ja zostanę w klasie.
Ja- Okej jak chcesz to przyjdź do ,mnie i Martyny.
Zadzwonił dzwonek wszyscy weszli do klas. Nagle Krystian krzyczy,, Ktoś schował moje książki nigdzie ich nie ma'' !!!!!!!! I zaczął płakać. Wszyscy szukali ich ale nigdzie ich nie było . Więc Pani się pyta kto wychodził z klasy ostatni . Cała klasa odpowiedział że Ala . Pani pyta się Ali :
Pani- Alu czy to ty schowałaś książki Krystianowi?!
Ala- Nie ja wyszłam z klasy i gadałam z Martyną . Wiktoria całą przerwie siedziała w klasie .
Pani - Alu wyjdź na chwile za drzwi Wiktoria chodź .
Pani - Wiktoria czemu schowałaś Krystianowi książki?!
Wiktoria- Ale ja byłam na przerwie i gadałam Martyną , tylko raz weszłam do klasy po Ale czy idzie na przerwę Martyna potwierdzi że z nią gadałam. Dobrze wyjaśnimy to jutro.
W następnym rozdziale dowiecie się kto ukradł książki.
Subskrybuj:
Posty (Atom)