sobota, 11 maja 2013

Rozdział 2- Zielona Szkoła ,sprawa z książkami

Sprawa z książkami się nie wyjaśniła mama Krystiana kupiła mu nowe książki . Jutro jedziemy na zieloną szkołę idziemy do autobus i Szymon w pada na słup . Jedziemy i wszyscy śpią   , Roksana prawie się porzygała . W końcu dojechaliśmy , ja byłam w  pokoju z Martyną i Pauliną . Pierwszego dnia poszliśmy na plac zabaw .  W środę pojechaliśmy na sale zabaw. W czwartek ostatni dzień  była dyskoteka i myślałam że zostanę królową balu ale niestety został nią Paulina i Hubert. No i wracam,  wszyscy się bardzo cieszą .













W następnym  rozdziale  druga klasa i nowa twarz

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz