sobota, 11 maja 2013

Rozdział 2- Zielona Szkoła ,sprawa z książkami

Sprawa z książkami się nie wyjaśniła mama Krystiana kupiła mu nowe książki . Jutro jedziemy na zieloną szkołę idziemy do autobus i Szymon w pada na słup . Jedziemy i wszyscy śpią   , Roksana prawie się porzygała . W końcu dojechaliśmy , ja byłam w  pokoju z Martyną i Pauliną . Pierwszego dnia poszliśmy na plac zabaw .  W środę pojechaliśmy na sale zabaw. W czwartek ostatni dzień  była dyskoteka i myślałam że zostanę królową balu ale niestety został nią Paulina i Hubert. No i wracam,  wszyscy się bardzo cieszą .













W następnym  rozdziale  druga klasa i nowa twarz

Rozdział I : Pierwsza klasa

Wszystko zaczyna się w Jerzmanowej.  Byłam w pierwszej klasie bawiłam się uczyłam . W poniedziałek normalnie przyszliśmy do szkoły usiedliśmy w ławkach uczyliśmy się czytać . Zadzwonił dzwonek w końcu przerwa jak ktoś chciał to mógł zostać w klasie wszyscy wyszli tylko Ala została. Ja gadałam z Martyną , Maciek  z Szymonem i Hubertem a Ala cały czas siedział w klasie. Wiec poszłam  i pogadać  z Ala
Ja - Ala choć na przerwę zaraz się skończy
Ala- Nie ja zostanę w klasie.
Ja- Okej jak chcesz to przyjdź do ,mnie i Martyny.
Zadzwonił dzwonek wszyscy weszli do klas. Nagle Krystian krzyczy,, Ktoś schował moje książki nigdzie ich nie ma'' !!!!!!!! I zaczął płakać. Wszyscy szukali ich ale nigdzie ich nie było . Więc Pani się pyta kto wychodził z klasy ostatni . Cała klasa odpowiedział że Ala . Pani pyta się Ali : 
Pani- Alu czy to ty schowałaś książki Krystianowi?!
Ala- Nie ja wyszłam z klasy i gadałam z Martyną . Wiktoria całą przerwie siedziała w klasie  . 
Pani - Alu wyjdź na chwile za drzwi Wiktoria chodź .  
Pani - Wiktoria czemu schowałaś Krystianowi książki?!
Wiktoria- Ale ja byłam na przerwie i gadałam  Martyną , tylko raz weszłam do klasy po Ale czy idzie na przerwę   Martyna potwierdzi że z nią gadałam. Dobrze wyjaśnimy to jutro.  




W następnym rozdziale dowiecie się kto ukradł książki.